Hakkımızda

İstanbul Lojistik

İstanbul Lojistik 2017 yılında uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kısa bir zaman dilimi içersinde; deneyimli ekibi ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle, global-kurumsal şirketlerin tercihi olmuştur.

Uluslararası nakliyede Avrupa ülkeleriyle karayolu uzmanlığı başta olmak üzere, denizyolu, havayolu, demiryolu ve ağır nakliye alanlarında dünyanın her yerinden hizmet vermektedir.

İstanbul Lojistik, her zaman müşteri odaklı çalışarak, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli ve kaliteli yük taşımacılığında öncü kuruluşlardandır. Taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasını teknolojik olarak takip ederek, malın zamanında alıcısına hasarsız ve eksiksiz teslimini sağlamaktadır. Filosunda sahip olduğu alternatif treyler imkanları ve müşterilerine özel geliştirdiği taşımacılık çözümleriyle terminli yük taşımacılındaki liderliğini sürdürmektedir.

Araç filosunu uydu takip sistemi ile anlık görüntüleyebilmekte ve tüm faaliyetlerini  yazılım üzerinden sürdürerek ayrıntılı raporlama yapabilmektedir.

9 Ekim 2021, Cumartesi
İstanbul Lojistik
İstanbul Lojistik
Paşaköy Mahallesi, Atatürk Cd. No:10 Sancaktepe/Istanbul
Telefon : 55555555555